Odcinek 1

Na co zwrócić uwagę wybierając i zamawiając bramę garażową?

Jeśli właśnie jesteś na etapie planowania lub budowy własnego domu, z dużym prawdopodobieństwem bierzesz też pod uwagę garaż. Bez względu na to, czy zaplanujesz go w kubaturze budynku, czy usytuujesz na zewnątrz – prędzej czy później pomyślisz o poszukiwaniach bramy garażowej. W dzisiejszym odcinku podpowiem, na co zwrócić uwagę już na etapie budowy, by montaż przebiegł sprawnie.

Odcinek 2

Wymień okna, bramę lub drzwi na nowe. Termomodernizacja w pigułce.

Planujesz remont termomodernizacyjny? Chcesz skorzystać z dofinansowania? Nasz ekspert opowiada o znowelizowanych programach wsparcia.

Odcinek 3

Co to znaczy kupić dobre okna? (cz. 1)

Czy o jakości okien decyduje ich cena? Dlaczego ilość komór nie powinna być wyznacznikiem przy podejmowaniu decyzji? I na co bezwzględnie musisz zwrócić uwagę wybierając ten element stolarki?

Odcinek 4

Co to znaczy kupić dobre okna? (cz. 2)

Szyba stanowi aż 85 proc. okna, a często przy jego wyborze zapominamy o tym elemencie. W dzisiejszym odcinku wyjaśnię, dlaczego szyba wpływa na izolację cieplną, bezpieczeństwo, ilość światła i akustykę.

Odcinek 5

Ciepły montaż okna - co musisz wiedzie?

Jeśli planujesz budowę domu, koniecznie zwróć uwagę nie tylko na dobrej jakości komponenty, ale również sposób montażu. W dzisiejszym odcinku ekspresowo wyjaśnię, w jaki sposób powinien przebiegać szczelny montaż okna.

Słuchaj nas na: